PDA

צפייה בגרסה מלאה : לפני חצי שעה ניסו לגנוב לי את ההיילקס

YosSima
23-03-13, 15:43
בריכת הנופרים ליד מקורות הירקון עוברת שיקום כבר כמה זמן
מאז סגרו את הדרך המובילה לבריכה הרכבים יכולים לחנות בכניסה של מקורות
על כביש 483 וללכת ברגל לבריכה . כמובן שאפשר להכנס דרך השטח
אבל מידי פעם עוברים פקחים של הרשות ומכסחים.
בכל מקרה הייתי שם היום עם הכלבים
חניתי בחניה הנ"ל וכשחזרתי גיליתי שהרכב פתוח , מכסה מנוע פתוח , חוטים של האזעקה קרועים והרדיו שבור
כנראה שהגנבים ויתרו כשהגיעו אנשים למקום ולמזלי חוץ מהנזק לרדיו הכל במקום.
בקיצור - ראו הוזהרתם ..

מוות לגנבים !

cj 64
23-03-13, 15:47
עדיף קנס ,מאשר גזר דין מוות!!!!!

avikkllk
23-03-13, 16:58
איזה מזל

אביעד פ.
23-03-13, 23:04
עדיף קנס ,מאשר גזר דין מוות!!!!!

הפקח מסתובב פה בפורום...
הוא נלחם מול דייגים, ורוחצים, שרגילים לעשרות שנים של השחתה של הבריכה. מנסים לשקם אותה, תנו לזה צ'אנס. ההתפתחות שלה מאז שהוא נכנס לתפקיד מדהימה.
בוא לא נשים לו רגליים, הוא ג'יפאי לפני שהוא היה פקח. הוא משלנו!

אבל אני מבין מה אתה אומר.

בכל אופן יוסי, מזעזע לשמוע, מה ששכחת לציין, שהחניה המדוברת, נמצאת מטר מכביש ראשי! ורואים בדיוק מה שקורה שם. זה לא באמצע נחל צין! מפחיד לשמוע.
והנה נכנס לו עוד חניון אסור ברשימת הג'יפאים, יחד עם מעיינות ירושלים השונים, ועין עקב ועוד.

מעצבן! הרשות המבצעת איבדה שליטה על בטחון האזרחים ורכושם.

YosSima
24-03-13, 19:12
הפקח מסתובב פה בפורום...
הוא נלחם מול דייגים, ורוחצים, שרגילים לעשרות שנים של השחתה של הבריכה. מנסים לשקם אותה, תנו לזה צ'אנס. ההתפתחות שלה מאז שהוא נכנס לתפקיד מדהימה.
בוא לא נשים לו רגליים, הוא ג'יפאי לפני שהוא היה פקח. הוא משלנו!

אבל אני מבין מה אתה אומר.

בכל אופן יוסי, מזעזע לשמוע, מה ששכחת לציין, שהחניה המדוברת, נמצאת מטר מכביש ראשי! ורואים בדיוק מה שקורה שם. זה לא באמצע נחל צין! מפחיד לשמוע.
והנה נכנס לו עוד חניון אסור ברשימת הג'יפאים, יחד עם מעיינות ירושלים השונים, ועין עקב ועוד.

מעצבן! הרשות המבצעת איבדה שליטה על בטחון האזרחים ורכושם.

מסכים איתך לגמרי .
הבריכה היתה ועדיין זקוקה להתאוששות .
פשוט זה אחד המקומות היפים והבודדים שקרובים לבית שאפשר עוד לטייל שם ולהרגיש מחוץ לעיר .
זה באמת היה טיול רגלי עם הכלבים , החניה באמת נמצאת ממש ליד הכביש הראשי
והמשפט האחרון שלך כל כך נכון ... עצוב שבכל טיול בדרום מישהו (בדר"כ אני) צריך להפסיד איזה מסלול רגלי יפה
רק בגלל הפחד שהרכב לא יהיה בחניה כשאחזור...
אגב , אני לא חושב שהפיתרון צריך להיות בסיור מוגבר של המשטרה או של התארגנות חברים (כמו בשרשור אחר)
הפתרון צריך לבוא מהמדינה ע"י עקירת השורש של הבעיה . להלחם בגנבים בשטח שלהם . לעשות פשיטות אקראיות
כל כמה זמן , להעניש בחומרה גנבים , או כל דבר אחר שימנע את הגניבות האלו.
נמאס לפחד בכל פעם שיורדים מהרכב , או הלעביר 20 דקות בלקשור ולחבר כל מיני ברזלים ועדיין לפחד.

-->