PDA

צפייה בגרסה מלאה : השוואה בין סוזוקי גימיני לבין דייהטסו טריוס [הכותרת נערכה]

ברוך
13-01-07, 18:45
אבקש השוואה בין סוזוקי גימיני לבין דייהטסו טריוס
האם יש עוד גיפים בסגנון.

הכותרת נערכה ע"י המערכת. למעשה היא הועתקה מתוך השאלה.
הכותרת "השוואה" - מה אמורים להסיק ממנה ? איך בדיוק היא רומזת על תוכן השאלה ?
אנא, הקפידו על כותרות אינפורמטיביות

samorai
16-01-07, 23:49
סוזוקי ג'ימיני = ג'יפ
דיהטסו טיריוס = פריבט

מצטער אם העלבתי את הטריוסים

אלון_ק
17-01-07, 13:27
אין צורך להתנצל, לא בפורום הזה לפחות...

סיכמו לך את זה בשתי שורות, אתה יכול למצוא פירוט בחיפוש על מילים כמו "ג'ימיני" ו"טריוס" בפורום סוזוקי ובפורום לג'יפאים מתחילים. על רגל אחת, חוץ מהגודל אין בינהם שום דבר משותף. הג'ימני הוא רכב שטח לכל דבר, אמנם קצת פלסטיקים מסביב אבל עם מבנה קשוח ומכלולים מתאימים. אפשר לשפר אותו המון, להעלות את רמת העבירות שלו בכמה דרגות מעל למקור ובזול (נעילות אוטומטיות), לשחק לו עם המתלים, מה שתרצה.
לטריוס לעומתו אין אפילו הילוך כח. זה רכב כבישביל רך, לא מתיימר ליותר ומזה והוא לא יותר מזה. אם אתה רוצה רכב כבישביל הוא כנראה בחירה מצויינת, אבל כאן אנחנו מכירים ומדברים על רכבי שטח והטריוס, מה לעשות, הוא לא כזה.

WildLove
17-01-07, 17:22
גימ'ני אין לי עוד בבית אבל בתור אחד שנוהג ביום יום על סמוראי ועל טריוס - תתרחק מהטריוס
הוא נראה חמוד, אבל הוא אוטו לכוסיות
זה האוטו שמשמש את אמא ביום-יום... הוא אומנם אמין מאוד, אבל יחד עם זה נמוך מאוד ואני לא מדבר על חלש מאוד.. גם בשבילים ועלויות לא מסובכות מצאתי את עצמי "מתיישב" כמה פעמים... המהירות הסופית שלו גם מאכזבת, והצריכת דלק שלו לא מצדיקה את הביצועים..
:)

אמיר חסידים
17-01-07, 23:53
אם זכרוני אינו מטעה אותי
הפרסומת של הטריוס היתה: "השטח שלו זה העיר ..."

תבין לבד...

חןניצן
07-06-08, 21:48
בטיריוס אפשר להיות יותר נדיב לטרמפיסטים מה שבג'ינימי יחשב חקירה ע"י טילטול .
כבעלים גאה של ג'ימיני משופר לאילה ולאילה אם אתה יחיד או זוג שרוצה להנות משטח ולא תמיד לדפוק חשבון לשביל כזה או אחר הגימיני זה זה .

-->